Eileen Gray - Model N71 bureaulamp JUMO

Eileen Gray - Model N71 bureaulamp JUMO kopen? Bied vanaf 475!
Eileen Gray - Model N71 bureaulamp JUMO kopen? Bied vanaf 475!Eileen Gray - Model N71 bureaulamp JUMO kopen? Bied vanaf 475!Eileen Gray - Model N71 bureaulamp JUMO kopen? Bied vanaf 475!Eileen Gray - Model N71 bureaulamp JUMO kopen? Bied vanaf 475!Eileen Gray - Model N71 bureaulamp JUMO kopen? Bied vanaf 475!Eileen Gray - Model N71 bureaulamp JUMO kopen? Bied vanaf 475!Eileen Gray - Model N71 bureaulamp JUMO kopen? Bied vanaf 475!Eileen Gray - Model N71 bureaulamp JUMO kopen? Bied vanaf 475!Eileen Gray - Model N71 bureaulamp JUMO kopen? Bied vanaf 475!Eileen Gray - Model N71 bureaulamp JUMO kopen? Bied vanaf 475!Eileen Gray - Model N71 bureaulamp JUMO kopen? Bied vanaf 475!
  • Eileen Gray (1878-1976)
TypeDesign
StijlArt Deco
Afmetingen40 cm x 44 cm x 15 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
Ikonische bureau- of tafellamp van de beroemde ontwerper Eileen Gray. Ontwerp uit de jaren 30, geproduceerd door het Franse JUMO vanaf jaren 40. Klassiek messing en zwart aluminium. Latere uitgaven in andere kleuren dan deze zijn kopieën. Geringr slijtage op basis passend bij de leeftijd. Deze prachtige lamp mag niet ontbreken in de collectie van een verzamelaar van design lampen. Liefst ophalen, verzenden is mogelijk op kosten en risico van de koper.

Openingsbod € 475
ObjectlocatieBlokker,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd19-5-2023 om 23:49
Eindtijd2-6-2023 om 21:31