Eitaku: japanse prent: jongen met waaier

Eitaku: japanse prent: jongen met waaier kopen? Bied vanaf 75!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  herman46

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd

Zeer fraaie crepe-prent in lijst 14x14 cm; uniek; in prachtige staat

Ongespecificeerd

Geplaatst door  herman46

verkochte items
Starttijd:23-08-2014 om 17:09
Eindtijd:06-09-2014 om 17:09
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieNederland