Eja Siepman van den Berg - naakt uitgevoerd in resin - 2017 - Verkocht

Eja Siepman van den Berg - naakt uitgevoerd in resin - 2017 kopen? Bied vanaf 425!
Eja Siepman van den Berg - naakt uitgevoerd in resin - 2017 kopen? Bied vanaf 425!Eja Siepman van den Berg - naakt uitgevoerd in resin - 2017 kopen? Bied vanaf 425!Eja Siepman van den Berg - naakt uitgevoerd in resin - 2017 kopen? Bied vanaf 425!Eja Siepman van den Berg - naakt uitgevoerd in resin - 2017 kopen? Bied vanaf 425!
  • Eja Siepman van den Berg (1943)
TypeBeeld / Object
Jaartal2017
TechniekOverig
StijlKlassiek
Afmetingen25 cm x 8 cm x 6.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Een zeer typerend naakt van Eja Siepman gemaakt in resin (composiet van steen en kunsthars).
Het werk is aan de onderzijde gesigneerd, gedateerd en genummerd.

Eja Siepman van den Berg (1943)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (54)

905 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
8
25
6.5

ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd12-3-2023 om 15:07
Eindtijd18-3-2023 om 19:27
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken