Elena Polyakova: Een dag in Amsterdam, Gemengde techniek

Elena Polyakova:  Een dag in  Amsterdam, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Elena Polyakova:  Een dag in  Amsterdam, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 75!Elena Polyakova:  Een dag in  Amsterdam, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 75!Elena Polyakova:  Een dag in  Amsterdam, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  elen
FA. (17)

319 verkochte items
  • Elena Polyakova (1970)

2017, Amsterdam.
Gemengde techniek (inkt, aquarelverf, acrylverf) over druk op doek.
Formaat: 40 X 50 cm met lijst.
Ingelijst onder glas.
Certificaat van echtheid zit erbij.
Conditie: in nieuwstaat uit eigen atelier.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:01-12-2017 om 12:01
Eindtijd:05-12-2017 om 13:01

Biedingen (1):

Jackystuifmeel
5 dec. / 00:07
€ 75