Elena Polyakova: vrolijk Amsterdam, Gemengde techniek x 2werken - Verkocht

Elena Polyakova:  vrolijk Amsterdam, Gemengde techniek x 2werken kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Elena Polyakova:  vrolijk Amsterdam, Gemengde techniek x 2werken kopen? Bied vanaf 125!Elena Polyakova:  vrolijk Amsterdam, Gemengde techniek x 2werken kopen? Bied vanaf 125!Elena Polyakova:  vrolijk Amsterdam, Gemengde techniek x 2werken kopen? Bied vanaf 125!Elena Polyakova:  vrolijk Amsterdam, Gemengde techniek x 2werken kopen? Bied vanaf 125!Elena Polyakova:  vrolijk Amsterdam, Gemengde techniek x 2werken kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  elen
FA. (20)

413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Elena Polyakova (1970)

2017, Amsterdam.
Gemengde techniek (inkt, aquarelverf, acrylverf) over druk op doek.
Formaat: 40 X 50 cm met lijst x 2 schilderijen.
Ingelijst met glas.

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:07-01-2018 om 21:50
Eindtijd:11-01-2018 om 21:50
Chouba
11 jan. / 18:48
€ 125