Elisabeth Karstens, Foto collage, Annunciatie-3 - Verkocht

Elisabeth Karstens, Foto collage, Annunciatie-3 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Elisabeth Karstens, Foto collage, Annunciatie-3 kopen? Bied vanaf 1!Elisabeth Karstens, Foto collage, Annunciatie-3 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  light_and_color

4 verkochte items
  • Els Karstens (1955)
TypeFotografie

Fotocollage op aquarelpapier uit 1989 met afbeelding van schilderij "De Annunciatie " er in  verwerkt van "de Meesters van Flamant"  waar Maria bezoek krijgt van de engel Gabriel,  en eigen beeldhouwwerk van hout. Handgesigneerd. Afmeting:Hx B 14,2 cm x 11,4 cm. Passepartout :  binnenmaat HxB 17 cm x 12,5 cm. buitenmaat:27,4cm x 19,6 cm. Uniek exemplaar. Geen lijst. Klein vlekje bovenaan. Wordt aangetekend verstuurd.

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:06-08-2016 om 20:57
Eindtijd:13-08-2016 om 20:57
Biedingen (4)
Broh
13 aug. / 19:54
€ 5
Goudinees
13 aug. / 19:53
€ 3
Broh
13 aug. / 19:53
€ 3
Goudinees
13 aug. / 16:26
€ 1