Elisabeth Karstens, Foto collage, Annunciatie-4 - Verkocht

Elisabeth Karstens, Foto collage, Annunciatie-4 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Elisabeth Karstens, Foto collage, Annunciatie-4 kopen? Bied vanaf 1!Elisabeth Karstens, Foto collage, Annunciatie-4 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  light_and_color

4 verkochte items
  • Els Karstens (1955)
TypeFotografie

Fotocollage uit 1989 met afbeelding van schilderij "De Annunciatie " er in  verwerkt van "de Meesters van Flamant", waar Maria bezoek krijgtvan de engel Gabriel, en eigen beeldhouwwerk van hout. Handgesigneerd. Afmeting:Hx B 16,2 cm x 8,7 cm. Passepartout :  binnenmaat HxB 20 cm x 11,2 cm. buitenmaat:27,4cm x 19,6 cm. Uniek exemplaar. Geen lijst. Lichte verkleuringen in het papier.De drager is van aquarelpapier evenals het passepartout. Wordt aangetekend verstuurd.

Els Karstens (1955)

Alle items van deze kunstenaar

4 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:06-08-2016 om 21:13
Eindtijd:13-08-2016 om 21:13
Biedingen (3)
Broh
13 aug. / 19:55
€ 5
Goudinees
13 aug. / 19:55
€ 3
Goudinees
13 aug. / 16:27
€ 1