FA. (1)

Elisabeth van Vreeswijk - gesigneerde litho - 2002

Elisabeth van Vreeswijk - gesigneerde litho - 2002 kopen? Bied vanaf 10!
Elisabeth van Vreeswijk - gesigneerde litho - 2002 kopen? Bied vanaf 10!Elisabeth van Vreeswijk - gesigneerde litho - 2002 kopen? Bied vanaf 10!Elisabeth van Vreeswijk - gesigneerde litho - 2002 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Elisabeth van Vreeswijk (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KEER dat deze mooie litho van van Elisabeth van Vreeswijk op Kunstveiling.nl wordt aangeboden

Titel: zonder titel

Jaartal: 2002

Oplagenummer: 3/ 7

Afmeting: 20 x 15 cm

Afmeting blad: 30 x 45 cm

Conditie: de litho verkeert in zeer goede staat, is niet eerder ingelijst geweest

Starttijd:03-04-2017 om 15:05
Eindtijd:13-04-2017 om 21:05
Openingsbod€ 10
ObjectlocatieDelft, Nederland