Eliseo Mattiacci - I pesci

Eliseo Mattiacci - I pesci kopen? Bied vanaf 50!
Eliseo Mattiacci - I pesci kopen? Bied vanaf 50!Eliseo Mattiacci - I pesci kopen? Bied vanaf 50!
  • Eliseo Mattiacci (1940-2019)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1976
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 4 kleuren

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1976
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Eliseo Mattiacci (1940-2019)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
21 cm
28 cm
Sluit over 1d 17u 13m 37s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:17-09-2022 om 12:56
Eindtijd:27-09-2022 om 19:56