Eliza Kopec: Ets/Aquatint en Houtdruk, Koetulp - Ingelijst (groot!)

Eliza Kopec: Ets/Aquatint en Houtdruk, Koetulp - Ingelijst (groot!) kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 140,00

Eliza Kopec: Ets/Aquatint en Houtdruk, Koetulp - Ingelijst (groot!) kopen? Bied vanaf 100!Eliza Kopec: Ets/Aquatint en Houtdruk, Koetulp - Ingelijst (groot!) kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28130 verkochte items
Alle items van deze verkoper (75)
  • Eliza Kopec (1960)
GesigneerdHandgesigneerd

Uit collectie geveild: Zie speciale voorwaarden

Titel: Koetulp
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 103 cm x 83 cm
Oplage: 7/40
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Ets, Aquatint en Houtdruk op geschept papier
Ingelijst: Ja, in mooie houten lijst; kan direct aan de muur.
Conditie: In zeer goede staat

Speciale voorwaarden:

Afhandeling:

Bezorgkosten:

België is mogelijk, tarief op aanvraag.

Garantie:

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 140,00

Starttijd:28-01-2014 om 15:10
Eindtijd:09-02-2014 om 15:30

Biedingen (5):

Ron32
9 feb. / 15:24
€ 140
Stientje
9 feb. / 15:19
€ 130
Ron32
9 feb. / 15:12
€ 120
Stientje
9 feb. / 15:10
€ 110
Ron32
8 feb. / 18:20
€ 100