Elizabeth de Vaal - "Duplikaat", grafiek, very limited edition, handmatig nabewerkt & gesigneerd

Elizabeth de Vaal - "Duplikaat", grafiek, very limited edition, handmatig nabewerkt & gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Elizabeth de Vaal - "Duplikaat", grafiek, very limited edition, handmatig nabewerkt & gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Elizabeth de Vaal - "Duplikaat", grafiek, very limited edition, handmatig nabewerkt & gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Elizabeth de Vaal - "Duplikaat", grafiek, very limited edition, handmatig nabewerkt & gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Elizabeth de Vaal - "Duplikaat", grafiek, very limited edition, handmatig nabewerkt & gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Elizabeth de Vaal - "Duplikaat", grafiek, very limited edition, handmatig nabewerkt & gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
  • Elizabeth de Vaal (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage41/55

Dit is werk 41/55, en daarnaast is dit werk UNIEK in de handmatige toevoegingen van datum en titel, die er later door de kunstenaar zijn opgestempeld.
Uit het samenwerkingsproject "Hedendaags Klassiek" van Stichting Beeldende Kunst, het Allard Pierson Museum Amsterdam en 55 gerenomeerde kunstenaars in Nederland. De kunstenaars hebben gebaseerd op de collectie van het Allard Pierson Museum een hedendaagse herinterpretatie van historische kunst en artefacten gedaan, om aan te tonen dat geschiedenis ook altijd levend is. Voor elke kunstenaar's ontwerp zijn slechts vijfenvijftig linoleumdrukken gemaakt, waarvan een aantal voor het museum.

Ik heb van een aantal ontwerpen een versie. Er is een prachtige catalogus van het project met de achtergrond informatie beschikbaar. Als u meer dan drie van de werken koopt, krijgt u die erbij.

Afmetingen: 65 x 50 cm
Perfecte conditie! en op prachtig dik papier gedrukt.
2006, 41/55, handgesigneerd en handmatig bewerkt na druk. Linoleum druk

Elizabeth de Vaal (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  fijnweekend

5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
50 cm
65 cm
Starttijd:18-05-2022 om 19:00
Eindtijd:29-05-2022 om 22:51
Openingsbod € 55
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland