FA. (4)

Elizabeth de Vaal - # DIER IN LANDSCHAP/ Browning # 1979, zeer goed, gesigneerd

Elizabeth de Vaal - # DIER IN LANDSCHAP/ Browning # 1979, zeer goed, gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!
Elizabeth de Vaal - # DIER IN LANDSCHAP/ Browning # 1979, zeer goed, gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!Elizabeth de Vaal - # DIER IN LANDSCHAP/ Browning # 1979, zeer goed, gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!Elizabeth de Vaal - # DIER IN LANDSCHAP/ Browning # 1979, zeer goed, gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!Elizabeth de Vaal - # DIER IN LANDSCHAP/ Browning # 1979, zeer goed, gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Elizabeth de Vaal (1950)
Jaartal1979
TechniekAcryl
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen104 cm x 151 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstenaar : Elizabeth de Vaal
titel : Dier in Landschap, met een handgeschreven gedicht van Browning op de achterzijde
jaar: 1979
techniek: acryl/gouache/krijt op een fond van grijs op papier
afmetingen : 151 x 104 cm.
gesigneerd: Elizabeth de Vaal
gedateerd : 1979

Op de achterzijde is een gedicht van Browning ( live in a love), handgeschreven in inkt geplaatst .
 Voorkeur heeft het de tekening af te halen, maar in geval van verzending zal dit in een grote PVC beschermende koker gebeuren ( extra verzendkosten bedragen dan euro 12,00 bovenop de reguliere verzendkosten)

Werk uit 1979, eerder onder glas ingelijst geweest

Elizabeth de Vaal (1950)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
151 cm
104 cm
Starttijd:01-06-2020 om 14:50
Eindtijd:12-06-2020 om 22:56
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieLeidschendam, Nederland