Ella Joosten - zonder titel - Verkocht

Ella Joosten - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Ella Joosten - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Ella Joosten - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Ella Joosten - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Ella Joosten (1954)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1999
TechniekAquarel
DragerKarton
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijk werk van Joosten. Het werk komt uit de la en is nog niet ingelijst. Het werk zit nog opgespannen op karton waardoor de randen nog ruw zijn,  Bij gebruik van een nieuw passe partout  komt alleen dat in beeld  wat in beeld moet komen.
Het werk is in goede conditie.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Ella Joosten (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
48 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-10-2022 om 14:15
Eindtijd:15-10-2022 om 21:18
Biedingen (5)
AdO01
15 okt. / 12:17
€ 15
Ank24
15 okt. / 08:44
€ 10
JohannavanDijk
09 okt. / 19:17
€ 5
paradijsje
09 okt. / 19:17
€ 3
JohannavanDijk
02 okt. / 19:26
€ 1