Ellen van Toor - gemengde techniek: collage/tekening/ gouache op board - 1997 - Verkocht

Ellen van Toor - gemengde techniek: collage/tekening/ gouache op board - 1997 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Ellen van Toor - gemengde techniek: collage/tekening/ gouache op board - 1997 kopen? Bied vanaf 50!Ellen van Toor - gemengde techniek: collage/tekening/ gouache op board - 1997 kopen? Bied vanaf 50!Ellen van Toor - gemengde techniek: collage/tekening/ gouache op board - 1997 kopen? Bied vanaf 50!Ellen van Toor - gemengde techniek: collage/tekening/ gouache op board - 1997 kopen? Bied vanaf 50!Ellen van Toor - gemengde techniek: collage/tekening/ gouache op board - 1997 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Ellen van Toor (1958)

Gemengde techniek: Collage/tekening/gouache op karton van Ellen van Toor uit 1997.  Titel: onbekend.  Afmetingen blad: H30,5 x b25 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. OP de foto is de gele kleur een stuk  lichter dan in werkelijkheid. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd
Conditie: in goede staat.

Ellen van Toor (1958)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:19-12-2016 om 16:03
Eindtijd:27-12-2016 om 20:03
clevos
25 dec. / 15:37
€ 50