Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 55.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
*Gesigneerde prent in reliëfdiepdruk op stevig papier van de kunstenaar Elmar Gille.
*Van links naar rechts in potlood: a/p (artist proof) 8/10 - Herinnering aan Giorgio - Elmar Gille
*Beeldmaat 34 x 40 cm. Papiermaat 50 x 55,5 cm.
*Conditie: Uitstekend
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 8-5-2022 om 16:47 |
Eindtijd | 21-5-2022 om 20:33 |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |