Elmar Gille - Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Herinnering aan Giorgio

Elmar Gille - Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Herinnering aan Giorgio kopen? Bied vanaf 55!
Elmar Gille - Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Herinnering aan Giorgio kopen? Bied vanaf 55!Elmar Gille - Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Herinnering aan Giorgio kopen? Bied vanaf 55!Elmar Gille - Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Herinnering aan Giorgio kopen? Bied vanaf 55!Elmar Gille - Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Herinnering aan Giorgio kopen? Bied vanaf 55!Elmar Gille - Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Herinnering aan Giorgio kopen? Bied vanaf 55!
  • Elmar Gille (1947-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

*Gesigneerde prent in reliëfdiepdruk op stevig papier van de kunstenaar Elmar Gille.

*Van links naar rechts in potlood: a/p (artist proof) 8/10 -  Herinnering aan Giorgio - Elmar Gille

*Beeldmaat 34 x 40 cm. Papiermaat 50 x 55,5 cm.

*Conditie: Uitstekend

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt

Elmar Gille (1947-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Strechgel
FA. (22 )

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
55.5 cm
50 cm
Starttijd:08-05-2022 om 16:47
Eindtijd:21-05-2022 om 20:33
Openingsbod € 55
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland