Elmar Gille - ets - Mei - warme voorjaarsdag - Verkocht

Elmar Gille - ets - Mei - warme voorjaarsdag kopen? Bied vanaf 69!

Verkoopprijs: € 69,00

Geplaatst door  heysterart

136 verkochte items
  • Elmar Gille (1947-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Elmar Gille heeft een heel eigen etstechniek ontwikkeld, waarmee hij grote bekendheid verwierf. Bladformaat 40x35 cm, beeldformaat 25x27,5cm. Dit kunstwerk is niet ingelijst, ook nooit geweest en verkeert in nieuwstaat. Verzending aangetekend, tenzij wordt opgehaald.

Dit item is verkocht voor 69,00
Starttijd:08-06-2016 om 20:56
Eindtijd:22-06-2016 om 19:56
Franh
22 jun. / 19:45
€ 69