Elmar Gille - Lauterbach

Elmar Gille - Lauterbach kopen? Bied vanaf 75!
Elmar Gille - Lauterbach kopen? Bied vanaf 75!Elmar Gille - Lauterbach kopen? Bied vanaf 75!Elmar Gille - Lauterbach kopen? Bied vanaf 75!Elmar Gille - Lauterbach kopen? Bied vanaf 75!Elmar Gille - Lauterbach kopen? Bied vanaf 75!
  • Elmar Gille (1947-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Plasticgravure van Elmar Gille, met potlood gesigneerd, genummerd en gedateerd. Gille experimenteerde met verschillende diep- en hoogdruktechnieken. De aanduidlng van de bijzonder plasticgravure techniek en de titel zijn te vinden in de monografie Elmar Gille Bilderbuch, Wijk en Aalburg 1995.

De conditie van het werk is goed. In de linkerbovenhoek zijn 2 vlekken zichtbaar, de bovenmarge is licht vergeeld door eerdere inlijsting (zie foto's).

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.
2 vlekken in de linkerbovenhoek, vergeling in bovenmarge door eerdere inlijsting
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 18,00
Naar Duitsland € 18,00
Europese Unie € 18,00
Wereldwijd € 40,00

Elmar Gille (1947-2015)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  monschau
484 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
73 cm
70 cm
Starttijd27-11-2023 om 13:56
Eindtijd10-12-2023 om 19:42
Openingsbod € 75
ObjectlocatieBreda,  Nederland