Elmar Gille, Reliefdiepdruk, Herinnering aan Giorgio - Verkocht

Elmar Gille, Reliefdiepdruk, Herinnering aan Giorgio kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Elmar Gille, Reliefdiepdruk, Herinnering aan Giorgio kopen? Bied vanaf 60!Elmar Gille, Reliefdiepdruk, Herinnering aan Giorgio kopen? Bied vanaf 60!Elmar Gille, Reliefdiepdruk, Herinnering aan Giorgio kopen? Bied vanaf 60!Elmar Gille, Reliefdiepdruk, Herinnering aan Giorgio kopen? Bied vanaf 60!Elmar Gille, Reliefdiepdruk, Herinnering aan Giorgio kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Elmar Gille (1947-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

*Zeer fraaie en gesigneerde prent op stevig papier in reliefdiepdruk van de kunstenaar Elmar Gille.

*Van links naar rechts in potlood: a/p (artist proof) 1/10 - 'Herinnering aan Giorgio' - Elmar Gille

*Conditie werk is uitstekend.

*Beeldmaat 34 x 40 cm. Papiermaat 50 x 55,5 cm.

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt

Elmar Gille (1947-2015)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:16-01-2017 om 12:54
Eindtijd:29-01-2017 om 16:54
Gap
28 jan. / 22:54
€ 60