Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Op weg naar Pienza, - Verkocht

Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Op weg naar Pienza,  kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Op weg naar Pienza,  kopen? Bied vanaf 60!Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Op weg naar Pienza,  kopen? Bied vanaf 60!Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Op weg naar Pienza,  kopen? Bied vanaf 60!Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Op weg naar Pienza,  kopen? Bied vanaf 60!Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Op weg naar Pienza,  kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

714 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Elmar Gille (1947-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

*Zeer fraaie en gesigneerde prent in reliëfdiepdruk op stevig papier van de kunstenaar Elmar Gille.

*Van links naar rechts in potlood: a/p (artist proof) 2/10 - Op weg naar Pienza - Elmar Gille

*Beeldmaat 34 x 40 cm. Papiernmaat 50 x 55,5 cm.

*Conditie: Uitstekend

*Verzending is aangtekend, verzekerd en goed verpakt

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:16-01-2017 om 12:54
Eindtijd:29-01-2017 om 16:54
Gap
28 jan. / 22:55
€ 60