Elmar Gille - Toscana 2

Elmar Gille - Toscana 2 kopen? Bied vanaf 95!
Elmar Gille - Toscana 2 kopen? Bied vanaf 95!Elmar Gille - Toscana 2 kopen? Bied vanaf 95!Elmar Gille - Toscana 2 kopen? Bied vanaf 95!Elmar Gille - Toscana 2 kopen? Bied vanaf 95!Elmar Gille - Toscana 2 kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Elmar Gille (1947-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRomantisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 15 cm (h x b)
Lijst34 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage45
Grafisch werk van Elmar Gille, in zijn kenmerkende diepdruktechniek.
Gesigneerd en genummerd -
Ingelijst in houten lijst.
Het werk is in uitstekende staat.

Nieuwe inlijsting

U ontvangt een afbeelding van deze editie

Nieuwe inlijsting

Elmar Gille (1947-2015)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
33 cm
34 cm
15 cm
16 cm
Starttijd:27-06-2022 om 15:49
Eindtijd:06-07-2022 om 22:09
Openingsbod€ 95