Elme Glasbruk - vaas Gunnar Ander

Elme Glasbruk - vaas Gunnar Ander kopen? Bied vanaf 50!
Elme Glasbruk - vaas Gunnar Ander kopen? Bied vanaf 50!Elme Glasbruk - vaas Gunnar Ander kopen? Bied vanaf 50!Elme Glasbruk - vaas Gunnar Ander kopen? Bied vanaf 50!Elme Glasbruk - vaas Gunnar Ander kopen? Bied vanaf 50!Elme Glasbruk - vaas Gunnar Ander kopen? Bied vanaf 50!Elme Glasbruk - vaas Gunnar Ander kopen? Bied vanaf 50!Elme Glasbruk - vaas Gunnar Ander kopen? Bied vanaf 50!Elme Glasbruk - vaas Gunnar Ander kopen? Bied vanaf 50!Elme Glasbruk - vaas Gunnar Ander kopen? Bied vanaf 50!Elme Glasbruk - vaas Gunnar Ander kopen? Bied vanaf 50!Elme Glasbruk - vaas Gunnar Ander kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  steven9

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Elme Glasbruk (1917-1970)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1960
Afmetingen35 cm x 5 cm x 5 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
Uit de jaren zestig, deze 35 cm hoge dieprode vaas van Gunnar Ander, vervaardigd bij Elme glasbruk Zweden. Goede staat.

geen aanslag, geen chips, normale gebruikssporen

Elme Glasbruk (1917-1970)

Alle items van deze designer(1)
Geplaatst door  steven9

Lid sinds 2022
0 verkochte items
5
35
5
Starttijd:07-06-2022 om 15:23
Eindtijd:19-06-2022 om 19:05
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieVeendam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa