Niet of onleesbaar gesigneerd - Elric At The End of Time

Niet of onleesbaar gesigneerd - Elric At The End of Time kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Elric At The End of Time kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Elric At The End of Time kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Elric At The End of Time kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Elric At The End of Time kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Elric At The End of Time kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Elric At The End of Time kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Elric At The End of Time kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Elric At The End of Time kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Elric At The End of Time kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Elric At The End of Time kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Elric At The End of Time kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeKunstboeken
Jaartal1987
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen11.25 cm x 8.25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Elric aan het einde der tijden 1987
 Door Michael Moorcock
 Geïllustreerd door Rodney Matthews
 Gedrukt in Singapore

 Zachte omslag
 Ca. 8,25 "x 11,25"

 Prachtige vintage staat. Hoek-, rand- en rugslijtage op voor- en achterplat. Veel zichtbare krassen in de kunststof coating op de covers. Ook enkele deukjes en kreukjes op de omslagen. Geen zichtbare markeringen of schrijven binnenin. Zie foto's.

Michael Moorcock , Elric aan het einde der tijden 1987

 Door Michael Moorcock
 Gedrukt in Singapore

 Zachte omslag
 Ca. 8,25 "x 11,25"

 Gelukkig kijken! Bericht me met eventuele vragen!

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (58)
Geplaatst door  Nikola
FA. (1 )

Lid sinds 2021
20 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
8.25 cm
11.25 cm
Starttijd:29-05-2022 om 13:13
Eindtijd:12-06-2022 om 19:18
Openingsbod € 1
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEpe,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa