Els de Groot - Zeefdruk: Movement -1975 - Verkocht

Els de Groot - Zeefdruk: Movement -1975 kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Els de Groot - Zeefdruk: Movement -1975 kopen? Bied vanaf 85!Els de Groot - Zeefdruk: Movement -1975 kopen? Bied vanaf 85!Els de Groot - Zeefdruk: Movement -1975 kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5331 verkochte items
Alle items van deze verkoper (298)
  • Els de Groot (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie grote ingelijste zeefdruk van Els de Groot uit 1975. Afmetingen incl. lijst: 83 x 83 cm. Nummer: 13/50. Titel: Movement.

De zeefdruk is rechtsonder door de kunstenaar met potlood gesigneerd.

Afmetingen werk: 63 x 63 cm. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk opgehaald worden in Naaldwijk (vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten vanaf het strand).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de boven genoemde steden of het strand.

Versturen met een koerier is ook een optie.

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:27-01-2017 om 23:34
Eindtijd:04-02-2017 om 20:34
ooteboe
04 feb. / 15:01
€ 85