Els Fleer - Aquarel op papier, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Els Fleer - Aquarel op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Els Fleer - Aquarel op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Els Fleer - Aquarel op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Els Fleer - Aquarel op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Els Fleer - Aquarel op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Els Fleer (1946)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
Lijst40.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooie tekening van  Els Fleer in aquarel.

Vlekjes op het passe-partout.

Els Fleer (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (250)

30527 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
30.5 cm
40.5 cm
20 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-10-2022 om 10:09
Eindtijd:06-11-2022 om 19:00
Biedingen (9)
floortjedepoortje
06 nov. / 18:52
€ 30
JannaP
06 nov. / 16:20
€ 25
beeldman
06 nov. / 12:09
€ 20
Annemama
05 nov. / 16:17
€ 15
JannaP
03 nov. / 21:37
€ 10
PauKa
03 nov. / 19:40
€ 5
JannaP
30 okt. / 18:54
€ 3
Fleurenjip
30 okt. / 18:54
€ 3
JannaP
29 okt. / 23:31
€ 1