Jean Tinguely - zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm
Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Bosgezicht door Else Berg, mooi dichtgewerkte bomenrij in Bergense School-stijl
Tekening onder passepartout
Beeldmaat 13x13 cm
Passepartoutmaat 23x23 cm
Gesigneerd in potlood l.o. 'E.Berg'
Volledig gegarandeerd
Verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 7-8-2013 om 21:10 |
Eindtijd | 21-8-2013 om 21:10 |