Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Bijzondere tekening door Else Berg.
Symbolische tekening van een bomenlaan in een bos.
Losbladig onder passepartout, gesigneerd l.o. 'E.Berg'
Beeldmaat 14x13, passepartoutmaat 23x23
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 16-2-2014 om 19:39 |
Eindtijd | 23-2-2014 om 19:39 |