Robert Zandvliet - litho: geometrische compositie
Rosenthal - Art Deco kop en schotel - hand gedecoreerd en gesigneerd
Arthur Stam - "Eigenlijk te grote vliegen" & 3 "Zonder titel"
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Else Berg, Moeder en Kind gesneden in populieren langs
Houtsnedenummer Wendingen 7/8 1919
Starttijd | 19-5-2013 om 14:00 |
Eindtijd | 2-6-2013 om 14:00 |