FA. (2)

Elva - Parisian metamorphoses

Elva - Parisian metamorphoses kopen? Bied vanaf 75!
Elva - Parisian metamorphoses kopen? Bied vanaf 75!Elva - Parisian metamorphoses kopen? Bied vanaf 75!Elva - Parisian metamorphoses kopen? Bied vanaf 75!Elva - Parisian metamorphoses kopen? Bied vanaf 75!Elva - Parisian metamorphoses kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  elen
FA. (20)

413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Elva (1970)
Jaartal2022
TechniekAcryl
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Uniek werk van Amsterdamse kunstenaar Elva - Elena Polyakova.

De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.
Techniek op grens expressieve en impressionistische schilderijen,
met zijn eigen unieke stijl.

Certificaat van echtheid is inbegrepen.

Perfect

Elva (1970)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  elen
FA. (20)

413 verkochte items
40 cm
50 cm
Starttijd:10-05-2022 om 21:03
Eindtijd:14-05-2022 om 19:44
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa