Elva Polyakova - Huisen in Amsterdam - Verkocht

Elva Polyakova - Huisen in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
Elva Polyakova - Huisen in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!Elva Polyakova - Huisen in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!Elva Polyakova - Huisen in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
  • Elva Polyakova (1970)
Jaartal2022
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 35 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek over giclee op papier,ingelijst.
Verkocht met een door de kunstenaar ondertekend echtheidscertificaat.

Veilig verpakt bijgehouden verzending.

Perfect

Elva Polyakova (1970)

Pools Pools Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  elen
FA. (20)

489 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
50 cm
40 cm
35 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 78,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-01-2023 om 17:50
Eindtijd:11-01-2023 om 23:53
Valerius
11 jan. / 22:33
€ 68