Elva Polyakova - Zicht naar Zuider kerk in Amsterdam - Verkocht

Elva Polyakova - Zicht naar Zuider kerk in Amsterdam kopen? Bied vanaf 1!

Elva Polyakova - Zicht naar Zuider kerk in Amsterdam kopen? Bied vanaf 1!Elva Polyakova - Zicht naar Zuider kerk in Amsterdam kopen? Bied vanaf 1!Elva Polyakova - Zicht naar Zuider kerk in Amsterdam kopen? Bied vanaf 1!
  • Elva Polyakova (1970)
Jaartal2023
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit prachtige schilderij behoort tot het penseel van de beroemde Nederlandse schilderes Elva Polyakova, vroeger Elena Polyakova. Mixed media  over giclee op papier.

Verkocht met een door de kunstenaar ondertekend echtheidscertificaat.

Veilig verpakt bijgehouden verzending.

Perfect
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Elva Polyakova (1970)

Pools Pools Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  elen
577 verkochte items
41 cm
29 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd9-8-2023 om 14:17
Eindtijd21-8-2023 om 22:31
Biedingen (12)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken