Elyane Addari - Naakte vrouw liggend

Elyane Addari - Femme nue allongée kopen? Bied vanaf 225!
Elyane Addari - Femme nue allongée kopen? Bied vanaf 225!Elyane Addari - Femme nue allongée kopen? Bied vanaf 225!Elyane Addari - Femme nue allongée kopen? Bied vanaf 225!
  • Elyane Addari (1936)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 73 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Addari is een Franse kunstenaar die vooral bekend staat om haar afbeeldingen van de rijke en glamoureuze inwoners van de Franse Rivièra.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arrodets ez angles, Frankrijk
Binnen Frankrijk € 11,70
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 35,25

Elyane Addari (1936)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Celo
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
60 cm
73 cm