Élysée Maclet - Bateau au deux rives

Élysée Maclet - Bateau au deux rives kopen? Bied vanaf 150!
Élysée Maclet - Bateau au deux rives kopen? Bied vanaf 150!Élysée Maclet - Bateau au deux rives kopen? Bied vanaf 150!Élysée Maclet - Bateau au deux rives kopen? Bied vanaf 150!Élysée Maclet - Bateau au deux rives kopen? Bied vanaf 150!Élysée Maclet - Bateau au deux rives kopen? Bied vanaf 150!Élysée Maclet - Bateau au deux rives kopen? Bied vanaf 150!Élysée Maclet - Bateau au deux rives kopen? Bied vanaf 150!Élysée Maclet - Bateau au deux rives kopen? Bied vanaf 150!Élysée Maclet - Bateau au deux rives kopen? Bied vanaf 150!Élysée Maclet - Bateau au deux rives kopen? Bied vanaf 150!
  • Élysée Maclet (1881-1962)
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 38 cm (h x b)
Lijst55 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Elysée Maclet (1881-1962)
Bateau au deux Rives
Bon condition
Huile sur Toile
Signé a gauche

Goede conditie

Élysée Maclet (1881-1962)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Amsterdam75

92 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
47 cm
55 cm
38 cm
46 cm
Sluit over 3d 8u 47m 18s
Openingsbod€ 150
Objectlocatierotterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd:21-09-2022 om 10:51
Eindtijd:30-09-2022 om 21:39