Élysée Maclet - Haventje en Strand

Élysée Maclet - Haventje en Strand kopen? Bied vanaf 125!
Élysée Maclet - Haventje en Strand kopen? Bied vanaf 125!Élysée Maclet - Haventje en Strand kopen? Bied vanaf 125!Élysée Maclet - Haventje en Strand kopen? Bied vanaf 125!Élysée Maclet - Haventje en Strand kopen? Bied vanaf 125!Élysée Maclet - Haventje en Strand kopen? Bied vanaf 125!Élysée Maclet - Haventje en Strand kopen? Bied vanaf 125!Élysée Maclet - Haventje en Strand kopen? Bied vanaf 125!Élysée Maclet - Haventje en Strand kopen? Bied vanaf 125!
  • Élysée Maclet (1881-1962)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 70 cm (h x b)
Lijst70 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Elysee Maclet  (1881-1962)
French impressioniste
Haventje
Gouache op Papier

Goede conditie

Élysée Maclet (1881-1962)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Amsterdam75

92 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
85 cm
70 cm
70 cm
55 cm
Sluit over 3d 9u 23m 34s
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieROTTERDAM, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd:21-09-2022 om 10:51
Eindtijd:30-09-2022 om 21:43