Emanuel van der Ven: olieverf op doek, bloemstilleven - Verkocht

Emanuel van der Ven: olieverf op doek, bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Emanuel van der Ven (1866-1944)

8359

Kunstenaar: Emanuel van der Ven
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: Bloemstilleven
Gesigneerd: linksonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 30 x 24 cm
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:28-09-2017 om 12:26
Eindtijd:08-10-2017 om 20:26
tverbeek
08 okt. / 18:52
€ 150