Emile Bellet, Glicee Promenade Boree

Emile Bellet, Glicee Promenade Boree kopen? Bied vanaf 325!
Emile Bellet, Glicee Promenade Boree kopen? Bied vanaf 325!Emile Bellet, Glicee Promenade Boree kopen? Bied vanaf 325!Emile Bellet, Glicee Promenade Boree kopen? Bied vanaf 325!
  • Emile Bellet (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een erg mooie Glicee met een galerie verkoop waarde van  € 2000

Kunstenaar: Emile Bellet

Titel: "PromenadeBoree."

Jaar: 2013

Techniek: Glicee in kleur op dik papier

Hand gesigneerd: Gesigneerd met de hand

Oplage: nummer 32 van 150 Artist proofs

Afmetingen: 37,5 cm bij 27,5 cm
Conditie: In uitstekende staat (nooit ingelijst)
Authenticiteit gegarandeerd door middel van een certificaat. Ingelijst laten verzekeren voor € 2000

Emile Bellet is geboren in jaar 1941 in de Provence Frankrijk.  Emile begon op zijn vijfde te schilderen en hield op zijn 19 jaar zijn eerste expositie. Emile Bellet geniet  wereldwijd aanzien en heeft dan ook in verschillende werelddelen geëxposeerd.

Verzendkosten
€12,5 - Nederland
€17,5 - België, Duitsland
€40 - Overige EU landen
Het kavel wordt aangetekend en verzekerd verzonden (PostNL). Het is op afspraak mogelijk om het werk af te halen. Omgeving Den Haag

Emile Bellet (1941)

Frans Frans

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Starttijd:22-02-2017 om 20:59
Eindtijd:02-03-2017 om 20:59
Openingsbod € 325
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland