FA. (2)

Emile Bellet - Promenade Boree

Emile Bellet - Promenade Boree kopen? Bied vanaf 120!
Emile Bellet - Promenade Boree kopen? Bied vanaf 120!Emile Bellet - Promenade Boree kopen? Bied vanaf 120!Emile Bellet - Promenade Boree kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  kunstvooriedereen

Lid sinds 2017
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Emile Bellet (1941)
Jaartal2013
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37.5 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 artist proof
Het kunstwerk komt samen met een certificaat van echtheid.

Nog nooit ingelijst

Emile Bellet (1941)

Alle items van deze kunstenaar

Lid sinds 2017
verkochte items
27 cm
37.5 cm
Starttijd:15-06-2019 om 10:07
Eindtijd:29-06-2019 om 21:20
Openingsbod€ 120
ObjectlocatieDen Haag, Nederland