Emile Taalman - Ets: Victoria Station - 1978 - Verkocht

Emile Taalman - Ets: Victoria Station - 1978 kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Emile Taalman - Ets: Victoria Station - 1978 kopen? Bied vanaf 15!Emile Taalman - Ets: Victoria Station - 1978 kopen? Bied vanaf 15!Emile Taalman - Ets: Victoria Station - 1978 kopen? Bied vanaf 15!Emile Taalman - Ets: Victoria Station - 1978 kopen? Bied vanaf 15!Emile Taalman - Ets: Victoria Station - 1978 kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Emile Taalman (1931-2006)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21/75 eigen druk
Ets van Emile Taalman uit 1978. Titel: Victoria Station. Nummer: 21/75 eigen druk. Afmetingen blad: B45 x b60cm. Afmetingen voorstelling: H39 x b48.5cm. Het werk is rechtsonderaan met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.  De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. Langs de randen zitten wat kreukels. Er zitten zowel op de randen-als op het werk koffie vlekken.

Emile Taalman (1931-2006)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
60 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-04-2020 om 13:17
Eindtijd:24-04-2020 om 20:11
_Robert
24 apr. / 20:03
€ 15