Emilia Hauser - Landschap Aquarel - Verkocht

Emilia Hauser - Landschap Aquarel kopen? Bied vanaf 10!
Emilia Hauser - Landschap Aquarel kopen? Bied vanaf 10!Emilia Hauser - Landschap Aquarel kopen? Bied vanaf 10!Emilia Hauser - Landschap Aquarel kopen? Bied vanaf 10!Emilia Hauser - Landschap Aquarel kopen? Bied vanaf 10!Emilia Hauser - Landschap Aquarel kopen? Bied vanaf 10!Emilia Hauser - Landschap Aquarel kopen? Bied vanaf 10!Emilia Hauser - Landschap Aquarel kopen? Bied vanaf 10!Emilia Hauser - Landschap Aquarel kopen? Bied vanaf 10!Emilia Hauser - Landschap Aquarel kopen? Bied vanaf 10!
  • Emilia Hauser (1951)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2012
TechniekAquarel
DragerKarton
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
Lijst30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie aquarel van Emilia Hauser
Hand gesigneerd
Landschap
Inclusief lijst 30x30

Emilia Hauser (1951)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Jacqueline1970

Lid sinds 2020
2 verkochte items
30 cm
30 cm
20 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-12-2022 om 07:31
Eindtijd:22-12-2022 om 21:21
Annetted
22 dec. / 20:38
€ 10