Emilie Buitelaar, kleurenlitho, kat

Emilie Buitelaar, kleurenlitho, kat kopen? Bied vanaf 20!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 30,00

Emilie Buitelaar

Geplaatst door  Casper

4 verkochte items
  • Emilie Buitelaar
TypeTekening / Aquarel

Kleurenlitho van de hedendaagse kunstenaar Emilie Buitelaar. Beperkte oplage en gesigneerd door kunstenaar. Opgenomen in een mooie passe partout, achter glas en in een degelijke lijst. Hoogte 41 cm, breedte 51 cm.

Emilie Buitelaar

Geplaatst door  Casper

4 verkochte items

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:15-11-2014 om 15:42
Eindtijd:29-11-2014 om 15:42

Biedingen (3):

pao
19 nov. / 20:35
€ 30
mil
19 nov. / 20:34
€ 25
pao
16 nov. / 19:55
€ 20