EMILIO ARMENGOL Litho ,,COMPOSITION IN BLACK,, Handgesigneerd uit 1979 - Verkocht

EMILIO ARMENGOL   Litho  ,,COMPOSITION IN BLACK,,  Handgesigneerd uit 1979 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Emilio Armengol (1911-1976)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig zwart/wit litho van Emilio Armengol

Afmeting blad   13.5x13.5 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 500ex

Verzendkosten 7.50 in ned  12.50 in belgie

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:27-07-2016 om 11:56
Eindtijd:04-08-2016 om 11:56
Haagsverzamelaar
01 aug. / 21:58
€ 35