Emilio Avraham Inlender: Lithografie, Figuren

Emilio Avraham Inlender: Lithografie, Figuren kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Avraham Inlender

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Avraham Inlender
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Avraham Inlender
Titel: Figuren II
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Avraham Inlender

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:08-03-2017 om 14:37
Eindtijd:18-03-2017 om 14:37

Biedingen (1):

Tji
15 mrt. / 22:26
€ 5