Emilio Scanavino - Numero 1

Emilio Scanavino - Numero 1 kopen? Bied vanaf 50!
Emilio Scanavino - Numero 1 kopen? Bied vanaf 50!Emilio Scanavino - Numero 1 kopen? Bied vanaf 50!
  • Emilio Scanavino (1922-1986)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Litho-serigrafische druk, 2+2 kleuren.

Afm: 23.5 × 30 cm
Jaar: ?
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Emilio Scanavino (1922-1986)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
159 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
23.5 cm
30 cm
Sluit over 3d 14u 14m 18s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:17-09-2022 om 12:54
Eindtijd:28-09-2022 om 20:37