Emo Verkerk - Dansende mariniers

Emo Verkerk - Dansende mariniers kopen? Bied vanaf 90!
Emo Verkerk - Dansende mariniers kopen? Bied vanaf 90!Emo Verkerk - Dansende mariniers kopen? Bied vanaf 90!Emo Verkerk - Dansende mariniers kopen? Bied vanaf 90!Emo Verkerk - Dansende mariniers kopen? Bied vanaf 90!Emo Verkerk - Dansende mariniers kopen? Bied vanaf 90!Emo Verkerk - Dansende mariniers kopen? Bied vanaf 90!Emo Verkerk - Dansende mariniers kopen? Bied vanaf 90!Emo Verkerk - Dansende mariniers kopen? Bied vanaf 90!Emo Verkerk - Dansende mariniers kopen? Bied vanaf 90!Emo Verkerk - Dansende mariniers kopen? Bied vanaf 90!Emo Verkerk - Dansende mariniers kopen? Bied vanaf 90!
  • Emo Verkerk (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
Lijst65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Mooi groot werk van Emo Verkerk. Titel: Dansende mariniers
Oplage 200, nr. 33
Handgesigneerd en genummerd met potlood
Jaar 1989
Zeer fraai ingelijst met blauw passe-partout in goudkleurige Barth lijst
Uitsluitend ophalen in Eindhoven.

Het werk is in zeer goede staat, het bevat een lichte golving in het blad en hier en daar een klein vlekje. Zie foto's voor een indruk.

Emo Verkerk (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  PVH
FA. (1 )

42 verkochte items
80 cm
65 cm
64 cm
48 cm
Starttijd:23-05-2022 om 16:25
Eindtijd:29-05-2022 om 19:31
Openingsbod € 90
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie