Rik van Iersel - en Albert Niemeyer - Verkocht

Rik van Iersel - en Albert Niemeyer kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Rik van Iersel - en Albert Niemeyer kopen? Bied vanaf 85!Rik van Iersel - en Albert Niemeyer kopen? Bied vanaf 85!Rik van Iersel - en Albert Niemeyer kopen? Bied vanaf 85!Rik van Iersel - en Albert Niemeyer kopen? Bied vanaf 85!Rik van Iersel - en Albert Niemeyer kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  henrisArtSale
FA. (9)

61 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Rik van Iersel (1961)
Jaartal1990
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
Lijst77 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300
Handgesigneerde Grafiek 2xGesigneerd
Vrolijke kleurige zeefdruk van Albert Niemeyer en Rik van Iersel. Deze samenwerking kwam tot stand in 1990. Het werk is 76 x 57 cm groot. met lijst en passe partout 96 x 77 cm Het is nummer 1 van 300 en is door beiden gesigneerd.

Rik van Iersel (1961)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  henrisArtSale
FA. (9)

61 verkochte items
96 cm
77 cm
76 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:05-12-2019 om 08:15
Eindtijd:12-12-2019 om 22:55
Rtie
12 dec. / 22:47
€ 85