Frits van Eeden - Engelfiguur - Verkocht

Frits van Eeden - Engelfiguur kopen? Bied vanaf 1000!

Verkoopprijs: € 1.000,00

Frits van Eeden - Engelfiguur kopen? Bied vanaf 1000!Frits van Eeden - Engelfiguur kopen? Bied vanaf 1000!Frits van Eeden - Engelfiguur kopen? Bied vanaf 1000!Frits van Eeden - Engelfiguur kopen? Bied vanaf 1000!Frits van Eeden - Engelfiguur kopen? Bied vanaf 1000!Frits van Eeden - Engelfiguur kopen? Bied vanaf 1000!Frits van Eeden - Engelfiguur kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door  Petervandijke

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Frits van Eeden (1944)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen133 cm x 40 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht33000 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig sierlijk vormgegeven bronzen sculptuur van Frits van Eeden.

Frits van Eeden (1944)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Petervandijke

Lid sinds 2019
1 verkochte items
40
133
12
Dit item is verkocht voor 1.000,00
Starttijd:28-05-2019 om 13:17
Eindtijd:09-06-2019 om 19:14
Mo1965
09 jun. / 19:08
€ 1000