Niet of onleesbaar gesigneerd - Engelse school (?), ets, portret van rokende man - Verkocht

Engelse school (?), ets, portret van rokende man kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Engelse school (?), ets, portret van rokende man kopen? Bied vanaf 1!Engelse school (?), ets, portret van rokende man kopen? Bied vanaf 1!Engelse school (?), ets, portret van rokende man kopen? Bied vanaf 1!Engelse school (?), ets, portret van rokende man kopen? Bied vanaf 1!Engelse school (?), ets, portret van rokende man kopen? Bied vanaf 1!Engelse school (?), ets, portret van rokende man kopen? Bied vanaf 1!Engelse school (?), ets, portret van rokende man kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

643 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fijne ets door mij onbekende kunstenaar.

Rechtsonder in potlood gesigneerd.

Zichtmaat: 24 x 19 cm.

Afmeting inclusief passe partout en lijst: 37 x 30 cm.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(45)
FA. (16)

643 verkochte items
Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:29-10-2017 om 18:42
Eindtijd:12-11-2017 om 20:42
Biedingen (6)
arthis
11 nov. / 18:22
€ 12
KLUNDERT
11 nov. / 18:22
€ 10
KLUNDERT
11 nov. / 15:49
€ 7
lenteman
11 nov. / 15:48
€ 5
KLUNDERT
11 nov. / 15:48
€ 3
lenteman
09 nov. / 10:08
€ 1