Francis de Lassus Saint-Genies - Enigme : Liberté - Verkocht

Francis de Lassus Saint-Genies - Enigme : Liberté kopen? Bied vanaf 10!
Francis de Lassus Saint-Genies - Enigme : Liberté kopen? Bied vanaf 10!Francis de Lassus Saint-Genies - Enigme : Liberté kopen? Bied vanaf 10!Francis de Lassus Saint-Genies - Enigme : Liberté kopen? Bied vanaf 10!Francis de Lassus Saint-Genies - Enigme : Liberté kopen? Bied vanaf 10!Francis de Lassus Saint-Genies - Enigme : Liberté kopen? Bied vanaf 10!
  • Francis de Lassus Saint-Genies (1925-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Francis de SAINT GENIES (1925-):
‘Enigme : Liberté’.

Original chromolithography.
Signed in pencil.
Numbered out of 150 copies. This is #147.
On a 56 x 76 cm wove paper sheet.

In excellent condition.
Will be sent in a tube and with track & trace.

Francis de Lassus Saint-Genies (1925-2018)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  villaz
FA. (1 )

Lid sinds 2020
12 verkochte items
76 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-08-2022 om 21:12
Eindtijd:02-09-2022 om 18:27
artsusance
02 sep. / 14:38
€ 10