FA. (2)

Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel

Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Ennio Morlotti - Kleuren litho, zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1342 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
  • Ennio Morlotti (1910-1992)
TechniekLitho
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 28 cm (h x b)
Lijst76 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageP. EA

Morlotti werd geboren in Lecco in Lombardije. Zijn vroege leven was moeilijk en verarmd. Hij studeerde van 1936 tot 1937 aan de Accademia di Belle Arti van Florence. Hij schilderde voornamelijk landschappen. Daarna reisde hij een jaar naar Parijs en keerde in 1939 terug naar Milaan , waar hij kort studeerde aan de Brera Academie.
Na de oorlog keerde hij in 1947 terug naar Parijs en nam hij deel aan de Fronte Nuovo delle Arti.Hij woonde voornamelijk in Milaan en reisde af en toe naar Ligurië. Hij stierf in Milaan.

In goede staat.

Ennio Morlotti (1910-1992)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1342 verkochte items
48.5 cm
76 cm
28 cm
54 cm
Starttijd:18-06-2022 om 00:49
Eindtijd:25-06-2022 om 22:03
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa