Ennio Morlotti - Numero 6

Ennio Morlotti - Numero 6 kopen? Bied vanaf 50!
Ennio Morlotti - Numero 6 kopen? Bied vanaf 50!Ennio Morlotti - Numero 6 kopen? Bied vanaf 50!
  • Ennio Morlotti (1910-1992)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1971
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 5 kleuren.

Afm: 23.5 × 30 cm
Jaar: 1971
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Ennio Morlotti (1910-1992)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
23.5 cm
30 cm
Sluit over 3d 2u 39m 29s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:17-09-2022 om 12:54
Eindtijd:29-09-2022 om 20:22