Enno Brokke, Schuit voor schutting, Ets - Verkocht

Enno Brokke, Schuit voor schutting, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Enno Brokke, Schuit voor schutting, Ets kopen? Bied vanaf 1!Enno Brokke, Schuit voor schutting, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3180 verkochte items
Alle items van deze verkoper (73)
  • Enno Brokke (1919-2007)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Enno Brokke

Voorstelling van een schuit voor een schutting

Losbladig, beeldmaat 8x12,5, bladmaat 24x32

Gesigneerd l.o. 'Brokke'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:05-04-2017 om 19:09
Eindtijd:16-04-2017 om 19:09
Biedingen (4)
Katrien62
12 apr. / 20:32
€ 11
KunstkamerZuidoost
12 apr. / 20:32
€ 9
KunstkamerZuidoost
09 apr. / 11:22
€ 3
28434
07 apr. / 11:19
€ 1